O nas

Witajcie,
to miłe, iż chciało się Wam zajrzeć do zakładki "o nas", co jak co ale świadczy to o tym, iż nasze teksty oraz zdjęcia wydały się Wam interesujące. Inka (nieliczni zwą ją również Justyną) na świecie od 1989 oraz Michał od 1990, razem jako para od 2012, a jako małżeństwo od 2014. Poznaliśmy się na studiach i nie ma co ukrywać tematem wspólnym, dającym najwięcej godzin rozmów były podróże, inne kultury, barwy i koloryt obcych nam państw. Z biegiem czasu zapadła decyzja aby jeździć ile wlezie, bo jest to najlepsza dla nas lokata kapitału - inwestycja we wspomnienia oraz nowe doświadczenia.

Nie jesteśmy podróżnikami z zawodu, nie prowadzimy żadnych grup i pewnie nigdy nie będziemy. Staramy się z całych sił spędzać czas aktywnie, organizując wycieczki rowerowe, jednodniowe wypady po skarbach Dolnego Śląska, weekendowe wyjazdy tanimi liniami czy też wyprawy z prawdziwego zdarzenia - najchętniej do Azji. Z całego serca życzymy sobie abyśmy wytrwali w tym jakże atrakcyjnym postanowieniu i potrafili jakoś pogodzić prozę życia codziennego z niesamowitymi możliwościami  poznawania świata, jakie ofiaruje nam współczesność. Wierzymy, iż można żyć, pracować oraz podróżować, będąc całkiem normalną rodziną. Wystarczy chcieć i mieć odwagę.

Na blogu będziemy pisać o wszystkim co ma związek z naszymi wycieczkami, oczywiście będą tu porady, historie, fotorelacje, recenzje książek podróżniczych, jednak przede wszystkim chcielibyśmy aby był to swojego rodzaju pamiętnik z podróży, dziennik, który daj Boże natchnie chociaż jedną bratnią duszę do spakowania plecaka.

Pozdrawiamy
Inka i Michał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz